Květen 2010

Kusowka//orange

16. května 2010 v 23:14 kusowky
Untitled1

Hitparáda 9.-16.5.

16. května 2010 v 11:00 FuN

Lady GaGa = ŽENA roku

16. května 2010 v 10:44
Lady GaGa


Newyorská rodačka Stefani Joanne Angelina Germanotta začala před rokem v naději, že se stane jednou z největších popových superstars na světě. A to se jí v plné míře povedlo: nikdo nebyl větší než ona. Její hity byly všudypřítomné, její koncerty legendární, její kostýmy daleko za hranicí extravagance. Není proto žádným divem že MTV News ji vyhlásili Ženou roku!

Její debut The Fame vyšel 30. října 2008, ale to už měla Lady GaGa jasno: "Současný pop ztratil kombinaci výrazné vizuální stránky s imidží umělce a hudbou. Všechny věci jsou stejně důležité", řekla pro MTV pár měsíců předtím. "Když píšu song, přemýšlím o tom, co budu mít na sobě, když jej budu hrát živě na pódiu. Jde o všechno - performance, hudbu, módu. Chci, aby moje image byla natolik silná, že fanoušci budou chtít jíst, chutnat a lízat každou mojí část." 

Čarodky~

2. května 2010 v 21:55 Moje kydy
Ahoj~
Tak co jaký byly čarodky???Super??Bo Hrozný??
U mě fakt best!!Sem tam byla celou noc i s kámošema.Pak tam přijeli hasiči a poldi.Tak samosebou že sme si nějaký to pivo dali tak nás tma poldi honili s baterkama po lese.No taky sme nebyly sami,honili tam i nějaký další děcka a ještě nějaký 10-ti letý.Prostě jako by teď všichni řekli že by byli uplně posraní ale nám to v u chvilu přišlo uplně srandovní.Sme asi tak hodinu leželi v lese než šli pryč a odjeli.No a jak sme tam tak leželi tak podebnou lezla myš!!ale v tu chvilu sem to musela vydržet!No už se moc rozepisovat nebudu.
Držím totiž rekord!Tři dny nespat!Už to bude ndeska třetí den.Ani nevydím na klávesnicu tak se nedivte za ty chyb fakt prominte.!!
No tak se du ještě koukat na film a určo se podělte o svoje zážitky z čarodek do komentářů.Potěšíte mě tím!!
Tak ahoj...Hezký sny!!


vYmĚnĚné klikačky ~