Duben 201022.4.~

22. dubna 2010 v 17:09 Moje kydy
Ahoj~
Tak dneska už sem třetí den doma.Je mi totiž nějak blbě.V úterý sem měla horečky (39).No ted mě už jenom bolí břicho.Jinak dneska máme rodičák právě teď na něm tatka je.Takže se asi musím smířit s dalším domácím vězením.Ach jo.Venku už sem nebyla od minulýho pondělí a moc ráda bych šla.Začíná mě z toho hrabat.Aspoň že mám počítač a televizu s MTV a Disney Channelem.Se aspoň nenudím.Jinak dneska sem se tady zase objevila , po dlouhý době.
Stihla sem udělat nowej design, snad se vám líbí.Je takovej veselejší,aby vám i mě připomínal jaro a to teplo.Jinak založila sem i novou rubriku FOR GIRLS!!.Zatím je tam jenom jeden článek ale neva.Budu tam dávat různý tipy např. na filmy hudbu atd..,pak tipy na make up a ost. věci.Snad se vám zalíbí.
Jinak zejtra je další kalba.Tak musím ukecat naše abych tam šla.I když budu mít to domácí vězení,slíbím jim prostě hodně věcí a pak mě snad pustijou.Moc bych tam chtěla,protože sem už dlouho neviděla svýho kluka.
Mno,už nevím co psát.Je toho sice hodně,ale to už by se vám nechtělo číst.Mylsím, že už i tohle nebude nikdo číst.
Přidávám písničku aby ste se mi tady nenudili.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

TIPY-film DÍVČÍ PARTA

22. dubna 2010 v 11:33 for girls

MAJETEK→the-gfx.blog.czclick na celý článek

Jak se zbavit škytavky??

21. dubna 2010 v 21:26 FuN

Škytavka nás obvykle zastihne ve velmi nevhodném okamžiku a dostane nas do velmi nepříjemné situace. Škytavka je vlastně souhra těchto tří jevů zároveň: křeč bránice, prudký vdech a současný uzávěr hlasivek. Škytání může být pouze krátkodobou záležitostí, která neznamená žádné zdravotní problémy, pokud víme, jak ji rychle odstranit. Málokdo ale ví, že může být projevem i vážnějších zdravotních problémů. Jak se rychle a efektivně zbavit škytavky? Existuje řada tipů, jak na to:


vYmĚnĚné klikačky ~